SohoCredit atsauksmes liecina, ka tas ir ļoti iecienīts kreditors, kas sniedz teicamu finansiālo palīdzību brīžos, kad nepieciešami papildus naudas līdzekļi. Kreditora piedāvājumā ir īstermiņa aizdevumi no 70 līdz 500 euro, no kuriem 250 euro pirmajā reizē ir iespējams saņemt bez maksas. Standarta procentu likme mēnesī ir 10% no kredīta summas. Lai pieteiktos, būs jāveic reģistrācijas maksa 1 euro centa apmērā. Par kompānijas klientu var būt jebkurš Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis vismaz 20 gadu vecumu un nav vecāks par 65 gadiem. Pēc šīs norādes, atradīsiet SohoCredit atsauksmes, salīdzināšanu ar citiem aizdevējiem un iespēju pieteikties kredītam. Kompānijas darba laiks, kurā var pieteikties aizdevumam ir norādīts zemāk esošajā tabulā. Jāpiebilst, ka kredītu salīdzināšana un iepazīšanās ar citu cilvēku atsauksmēm ir pirmais solis, kurš jāsper, ja vēlaties aizņemties.

Sohocredit kredīts

Kāpēc izvēlēties SohoCredit kredītu?

SohoCredit kredīts tiek izsniegts uz termiņu no 7 līdz 30 dienām, pie tam, tas viss tikai 15 minūšu laikā, kas patiešām ir ātri. Šis ir viens no labākajiem kreditoriem, kuri piedāvā pavisam mazus kredītus uz neilgu laika posmu. Kompānija piedāvā savā mājas lapā reģistrēt kredīta pieteikumu 24 stundas diennaktī, bet izskatīt un izsniegt kredītu savā darba laikā, kas norādīts mūsu tabulā. Lai naudas pārskaitījums būtu ātrs, būtu ieteicams, lai Jūs būtu, Swedbank, DnB bankas, Nordea bankas vai CITADELE bankas klients, tādā veidā tiks nodrošināts ātrs kredīta pārskaitījums vienas bankas ietvaros. Šī kompānija ir LAFPA biedrs, tāpēc ievēro labās prakses principus, neizsniedzot kredītus tiem, kas neatbilst visām vadlīnijām. Kā liecina atsauksmes, tad dauzi nevar saņemt kredītus tieši noteikumu dēļ, kas neļauj aizņemties bezatbildīgi vai neatbilstoši savām iespējām. Visbiežāk kredītu nevar saņemt bez darba un no 18 gadiem.

No kā būtu sevi jāpasargā, ja vēlaties sadarboties ar SohoCredit kompāniju? No neapdomības un tieksmes dzīvot pāri saviem līdzekļiem. Tā ir galvenā atbilde, kas ļaus Jums neuzņemties kredīta saistības situācijā, kurā jau tā ir grūti. Ātrie kredīti nav domāti lielu ielāpu uzlikšanai, tie ir samērā padārgi pakalpojumi, kuri piemēroti cilvēkiem ar regulāriem un apjomīgiem ienākumiem, tā, lai tie spētu ne tikai segt aizdevumu, bet arī nodrošināt pārējos maksājumus. Ja esiet droši, ka Jūsu finanses ir labā stāvoklī, bet aizņemties no šīs kompānijas plānojat tikai kādu ārkārtas gadījumu dēļ, tad šī būs laba izvēle. Iepazīstoties ar zemāk esošajām atsauksmēm un pieredzi, kādu guvuši citi cilvēki, Jums taps skaidrs, ka šī kompānija ir ļoti pievilcīga, ja vēlaties saņemt pavisam nelielu aizdevumu uz dažām nedēļām. Tomēr esat piesardzīgi, jo arī dažās nedēļas situācija var pamainīties ne uz to labāko pusi, kas var radīt sarežģījumus atdot paņemto kredītu. Esiet vēl atbildīgāki un nepieļaujiet nepārdomātu aizņemšanos.

SohoCredit kontaktinformācija un darba laiks

  • Uzņēmums: SIA SOHO GROUP
  • Reģistrācijas Nr.: 40003770114
  • Licences Nr.: NK-2012-030
  • Adrese: Lāčplēša iela 87, Rīga LV – 1011
  • Mājas lapa: https://www.sohocredit.lv/
  • Tālrunis: +371 66 116 000
  • E-pasts: sohocredit@sohocredit.com
  • Darbdienās: 08:00–22:00
  • Sestdienās, svētdienās: 09:00–21:00
Please follow and like us:
error