Lai arī ierasti cilvēki plāno savus tēriņus un brīvdienām vai svētkiem tie gatavojas laicīgi, gadās arī nepatīkami brīži, kad svētku noskaņa noplok līdz ar maka saturu. Gadās arī tā, ka aizkavējas alga vai tā tiek izmaksāta pēc brīvdienām vai kāda nozīmīga pasākuma, kur bez naudas neiztikt. Piekritīsiet taču, ka nav liels prieks atpūsties bez naudas? Es, protams, nekādā veidā neaicinu aizņemties priekš atpūtas, bet, ja ir tā, ka pasākums ir pārāk nozīmīgs un vienīgais ceļš uz naudu ir tieši aizdevumi, tad tieši kredīts brīvdienās jeb быстрые кредиты в Эстонии, ko var atrast Igaunijā būs tas, kas spēs izlīdzēt un novērst nepatīkamās sajūtas. Kad naudu vajag tūlīt un tagad, tad ātrums spēlē lielu lomu un uz doto brīdi, lielākā daļa aizdevēju nodrošina naudas saņemšanu 10 minūšu laikā. Pie tam, pieteikties tādam kredītam var kaut vai no koncerta, ja vien tur ir pieejams internets, ar kura palīdzību varēs apmeklēt aizdevēja mājas lapu. Ja agrāk cilvēki uztaraucās par to, kur dabūt kredītu šodien, tad tagad tas viss ir azgājis līdz tam, ka tie meklē, kur to var aizņemties dažās minūtēs. Starujas laikmets diktē savus noteikumus un kredītu kompānijas tam visam cenšas tikt līdzi, tāpēc saņemt steidzamu aizdevumu vairs nesagādā nekādas problēmas. Bet ne viss ir tik labi, kā sākotnēji var likties, jo ātro lēmumu pieņemšana un tik pat ātru risinājumu saņemšana var sevī iekļaut neapdomīgu aizņemšanos, kura vēlāk var sagādāt lielas nepatikšanas.

Kāpēc nevajadzētu ņemt kredītu brīvdienās vai svētkos?

Pēc manām domām, labāk vispār neņemt kredītu, bet iekrāt naudu un tikai tad to tērēt. Notērēt svešu naudu ir vieglāk, kā to atdot, tāpēc tam visam jāpieiet ar prātu. Ja cilvēks paņem kredītu brīvdienās un tā visa pamatā ir kāda ballēšanās, kur tiek lietots alkohols un baudīta bohēma, tad ar lielu varbūtību var notērēt naudu nekontrolējot savus tēriņus. No dzīves tas izskatītos aptuveni šādi. Cilvēks aiziet uz Vecrīgu nedaudz atpūsties, piemēram, ar vienu cīņas biedru. Tad tiek iedzerts kāds alus vai tēja, kas atraisa visas čakras un neviļus nāk doma par aktīvāku izklaidi. Kas nu kuram, bet daudzi izvēlas paplašināt kompāniju, aiziet uz dejām vai kādu krogu, kur var papildināt savu kompāniju, citi pamanās arī ieiet azartspēļu pasaulē. Te arī rodas visas iespējas pārtērēt naudu un paņemt kredītu savām brīvdienu izkalidēm. Tas ir tas, ko nekādā gadījumā nevar darīt, tāpēc ejot atpūsties, labāk noetikt sev kādu naudas limitu un laiku, kad šī atpūta būs jābeidz. Ja svētku sajūtas tiek kombinētas ar alkoholu, tad, protams, kaut ko kontrolēt ir pagrūti, tāpēc to procesu var uzticēt arī kādam citam, piemēram, draugam, sievai vai mammai. Jā, kāds no šiem var uzņemties atbildību un pakontrolēt, kur un kā pazūd veselais saprāts.

Ņemot vērā augstāk minēto, kredīts brīvdienās ir visai bīstama padarīšana, kura var novest pie tā, ka nākotnē nāksies stipri nožēlot par mākslīgi radīto laimes ilūziju, kuras pamatā būs kredīti. Tāpēc, neskrieniet pakaļ šim vilinājumam tikt pie vieglas naudas, labāk paplānojiet savu lustēšanos jau laicīgi, iekrājot naudu un saplānojot arī savu atpūtu naudas izteiksmē. Daudzi baidās no ģimenes budžeta plānošanas un izvairās un savu tēriņu uzskaites un plānošanas, kas ir lielākasi klupakmens, kurš bieži noved arī pie ātrajiem kredītiem. Dzīvot pāri saviem līdzekļiem laikam ir modīgāk par taupīšanu un veselo saprātu, tāpēc mēs bieži dzirdam visādas negācijas par ātro kredītu jomu. Un kurš šeit ir galvenais vainieks, vai kreditori, vai tomēr tie, kas nespēj sevi turēt grožos un dzīvo pāri saviem līdzekļiem? Jā, gribās teikt, ka vainīgi ir aizdevēji, jo tie aizdod naudu muļķiem, tomēr tā nav, un muļķis arī baznīcā tiks pie pēriena. Tātad, atkārtošos – aizdevumi svētku dienās nav pareizākais risinājums, pēc kura būtu jātiecas, taču tas atsevišķos gadījumos spēj arī palīdzēt, bet tikai pie apstākļiem, kad šāds brīvdienu aizdevums tiek saskaņots ar ģimenes budžetu un ir skaidri zināms, kad un kā tas tiks atdots. Un nekad nevajag aizņemties, ja vēdera dobumā ir nonācis kaut viens piliens alkohola. Esiet prātīgi, plānojiet savas brīvdienas un svētku dienas bez alkohola un kredītiem, sāciet to darīt jau šodien! Atbalsta: https://ru.starcred.ee/

Please follow and like us:

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *