Ferratum Bank ir viena varena aizdevumu kompānijas, kas bija pirmā Latvijā, kas sāka izsniegt īstermiņa aizdevumus. Kompānija visu šo gadu laikā ir spējusi sevi pierādīt kā uzticamu partneri un palīgu finanšu jautājumos. Kreditora piedāvājumā ir īstermiņa aizdevumi no 10 līdz 1500 euro, no kuriem 250 euro pirmajā reizē ir iespējams saņemt bez maksas. Standarta procentu likme mēnesī ir 27% no kredīta summas. Lai pieteiktos, būs jāveic reģistrācijas maksa 1 euro centa apmērā. Par kompānijas klientu jeb кредиты для должников с плохой кредитной историей var būt jebkurš Latvijas pilsonis, kurš sasniedzis vismaz 21 gada vecumu un nav vecāks par 75 gadiem. Šajā lapā atradīsiet Ferratum atsauksmes, salīdzināšanu ar citiem aizdevējiem un iespēju pieteikties kredītam. Kompānijas darba laiks, kurā var pieteikties aizdevumam ir norādīts zemāk esošajā tabulā.

Ferratum kredīts

Kāpēc izvēlēties Ferratum Bank kredītu?

Ferratum Bank kredīts tiek izsniegts uz termiņu no 6 dienām līdz 12 mēnešiem, pie tam, tas viss tikai 10 minūšu laikā, kas patiešām ir ātri. Kompānija piedāvā arī patēriņa kredītu, kuram pieteikties vari, ja esi sasniedzis vismaz 25 gadu vecumu un esi pastāvīgais Ferratum klients. Šo kredīta veidu var aizņemties sākot ar 2 mēnešiem. Kompānija saviem jaunajiem klientiem piedāvā lieliskus risinājumus. Nevar nepieminēt arī tādu pakalpojumu kā kredītlīnija, kura ietvaros var aizņemties uz izdevīgiem nosacījumiem, līdz tiek sasniegts šis noteiktais kredītlimits. Tas viss ļoti atvieglo dzīvi, jo maksājumi ir sadalīti vienmērīgi un veikt atmaksu pa daļām nesagādā nekādas problēmas. Arī šeit jaunajiem klientiem ir īpaši noteikumi. Visā visumā ir ļoti pievilcīgi un izdevīgi nosacījumi. Arī atsauksmes par šo kompāniju ir ļoti labas, lai gan atrodas arī cilvēki, kuriem visur ir problēmas. Šādi cilvēki ierasti ir aizņēmušies bezatbildīgi, tad nespējuši laicīgi atdot savu paņemto aizdevumu un tad pie visa sākuši vainot aizdevēju.

Kā redzam, tad šīs kompānijas pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs un advancēts, var droši teikt, ka katrs klients atradīs sev piemērotāko risinājumu. Kā pieredze rāda, tad lielākā daļa problēmu, kas rodas sadarbībā ar kreditoriem, ir tieši pašu klientu radītās un tām nav nekāda sakara ar kompānijas pakalpojumu kvalitāti. Lasot cilvēku atsauksmes, bieži vien nāk prātā doma, ka Latvijas kredītņēmējs vēl nav gatavs sevi disciplinēt un atbildīgi attiekties pret sadarbību ar kreditoriem, bieži cilvēki visam atmet ar roku, domājot, ka viss sakārtosies pats par sevi. Ferratum Bank noteikti nav pelnījis sliktus klientus, šī kompānija ir spējusi sevi pierādīt daudzu gadu garumā. Sāciet domāt pirms saistību uzņemšanās, tas noteikti būs labāk kā, ja darīsiet otrādi. Bezatbildīga aizņemšanās daudziem ir izpostījusi dzīvi un radījusi lielas finansiālas problēmas. Tas ir jāņem vērā un jācenšas sevi pasargāt no tā visa, aizņemoties ātros kredītus tikai tad, kad tos varat arī atmaksāt.

Ferratum Bank kontaktinformācija un darba laiks

  • Uzņēmums: SIA Ferratum Latvia
  • Reģistrācijas Nr.: 40003893531
  • Licences Nr.: NK-2011-023
  • Adrese: Rīga, Merķeļa iela 21, 301. kab, LV-1050
  • Tālrunis: +371 67 280 515
  • Mājas lapa: https://www.ferratum.lv/
  • E-pasts: info@ferratum.lv
  • Darbdienās: 08:00–22:00
  • Sestdienās, svētdienās: 10:00–18:00
Please follow and like us:
error