Naudas aizdevumi internetā ir paredzēti īstermiņa finanšu problēmu risināšanai, tikai neparedzētā situācijā, kurā nav citu variantu, kā vien aizņemties, ja pašam uz doto mirkli tāda summa nav, ja līdz ikmēneša ienākumiem vēl pāris dienas. Visi jaunie ātrie kredīti vai auto kredīti līzingā ir izdevīgs risinājums, naudu var iegūt ātri un naudas aizdevumu var pieteikt online vidē, pat neizejot no mājas. Ātros aizdevumus izsniedz online vidē, bet ir arī uzņēmumi, kuri piedāvā naudas aizdevumu pieteikt Latvijas Pastā vai uzņēmuma filiālēs. Protams, ka ērtāk pieteikt aizdevumu internetā, jo tādā veidā ietaupāt gan laiku un naudu, ko patērējat ceļā. Online vidē ērti ir uzreiz salīdzināt dažādus ātrā aizdevuma izsniedzējus, tādējādi var rūpīgi izvēlēties, kurš ir izdevīgākais šī brīža personiskajā situācija, jo ir maldīgi uzskatīt, ka visi aizdevēji ir ar vienādiem noteikumiem. Nebūt tā nav, lai gan ir nosacījumi, kuri tiešām ir kopīgi, piemēram, lai pieteiktos ātrajam naudas aizdevumam internetā, jābūt vecumā vismaz no 20 gadiem, Latvijas Republikas pilsonim, ar labu kredītvēsturi un regulāriem ienākumiem. Vēl vajag mobilo telefonu, internetu un bankas kontu, kādā no Latvijas bankām.

Šādi aizņēmumi pie lielas daļas aizdevēju ir pirmajā reizē bezmaksas jeb bez procentiem. Tas nozīmē, ka, ja, piemēram, aizņemas aizdevuma summu 90 latus, tad arī kredīta atmaksas termiņā ir jāatmaksā tieši tāda pati summa. Bez mēneša procentu likmes un bez komisijas maksas. Pirmajā reizē var aizņemties līdz 200 latiem, līdz 30 dienām. Bet vienalga, kurš pēc kārtas ir naudas aizdevums, ja situācijā, kad nespējat savlaicīgi atmaksāt aizdevumu, tad varat pagarināt atmaksas termiņu, bet par šo pakalpojumu tiek piestādīta konkrēta maksa, kura var būt robežā no 10% – 30% no neatmaksātās summas. Šis pakalpojums nav diez ko izdevīgs, jo naudas aizdevums jau tā pat būs jāatmaksā pēc tam, plus vēl pagarināšanas maksa, tādēļ jāaizņemas tikai tad, ja skaidri būs zināms, ka būs nauda, lai ātro naudas aizdevumu var savlaicīgi atmaksāt.

Kad izvēle ir izdarīta par aizdevuma izsniedzēju, tad jāveic reģistrēšanās interneta mājas lapā. Tur arī pats varēsiet norādīt kredīta summu un atmaksas termiņu. Ja lēmums par kredīta piešķiršanu ir pozitīvs, tad gaidāt naudu savā kontā jau pavisam drīz. Protams, aizdevēja uzņēmums neko nezinot par klientu arī nevar izsniegt aizdevumu, tādēļ arī reģistrēšanās laikā tiek prasīts nosūtīt 1 santīmu uz aizdevēja konta, no klienta konta, lai aizdevējs var pārliecināties par klienta identitāti, kredītvēsturi un šādā veidā arī uzzināt klienta bankas kontu. Kreditēšanas pakalpojumi internetā ir ļoti izdevīgs risinājums, bet arī risks pašam, ja neapdomīgi aizņematies aizdevumu. Risks ietver to, kā jau minēts, ka, ja nespēj savlaicīgi atmaksāt, tad procenta likmes termiņa pagarināšanai ir augstas, ja netiek atmaksāts vispār, tad soda sankcijas var būt lielākas par 1% dienā, bet likums neļauj soda sankcijām pārsniegt 100% no aizdevuma summas. Lai aizdevumi internetā ir ieguvums, nevis vēl lielāki finansiālie zaudējumi, tad pašam ir jādomā līdz un jāaizņemas atbildīgi, izvērtējot savas iespējas, savus ienākumus, lai savlaicīgi spētu atmaksāt ātro naudas aizdevumu internetā.

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie aizdevumi:

  • Aizdevumi tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.
Please follow and like us:

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *