Ātrais naudas aizdevums liekas, ka nav salīdzināms ar citiem kredīta veidiem, jo šis kredīta veids ir ar lērumu nosacījumu, kuri nav raksturīgi citiem naudas aizdevumiem. Vairums kredītu, piemēram auto kredīti jeb Autolaen, ja vēlaties aizņemties kredītu, pieprasa arī ķīlu, protams, ne jau visos gadījumos, bet lielākoties. Taču šis aizdevuma veids ķīlu neprasa, izņēmums ir ātrais auto aizdevums pret ķīlu, bet tā jau cita tēma un šajā gadījumā runa iet tikai par vienkārši ātro kredītu.
Ātrais kredīts bez ķīlas ir ļoti laba iespēja, jo klients, kurš aizņemas ātro kredītu, neriskē ne ar ko citu, kā vien savu kredītvēsturi, gadījumā, ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu. Ķīla tomēr ir risks pazaudēt to un, ņemot vērā, ka ātrais kredīts izsniedz vien pārsimts latus, tad uz tik mazas summas labi, ka nav jāriskē, ieķīlājot kādu sev vērtīgu lietu. Cita lieta, ja runa iet par lielajiem, tūkstošiem latu kredītiem, tur jau bez ķīlas laikam nekā, taču uz šī mazā kredīta, ar tik īstu atmaksas termiņu, labi, ka ķīla netiek prasīta. Iespējams, ja ķīla tiktu prasīta, ātrais aizdevums nebūtu tik populārs, jo gan jau ne visiem tagadējiem ātrā kredīta ņēmējiem ir ko ieķīlāt.
Augstāk minēts ātrā kredīta īsais atmaksas termiņš, jā, tāds tas ir, tikai līdz 30 dienām esat saistīts ar kredītsaistībām. Līdz ar to, ātrais kredīts bez ķīlas paredzēts tikai īstermiņa finansiālajām grūtībām, ko tas var labot, taču atmaksa jāveic ir savlaicīgi, citādi var sabojāt savu kredītvēsturi, kura liegs nākotnē aizņemties kredītu.

Tas ir liels plus, ka šāds naudas aizdevums neprasa ķīlu, turklāt ar visādiem citādiem labiem nosacījumiem, piemēram,pirmais aizdevums bez maksas, ātrs aizdevums tiek aizdots arī bez darba vietas, u.c., kurus var noskaidrot sīkāk pie izvēlētā aizdevēja.
Jā, izvēlēties ātrā kredīta aizdevēju ir ļoti svarīgi, ja tiešām tas vajadzīgs, tad jāsalīdzina vairāki. Protams, vēlreiz jāpārliecinās, ka tiešām izvēlētais aizdevējs izsniedz kredītu bez ķīlas. To der pārbaudīt, jo tomēr informācija mainās un pēkšņi kāds no aizdevējiem var savus nosacījumus pamainīt. Tā ir tikai varbūtība, bet, ja jau vēlaties ātro kredītu aizņemties, par skādi nenāks pārbaudīt visu informāciju, izlasīt nosacījumus kārtīgi. Tā kā Latvijā ir ļoti daudz ātrā kredīta izsniedzēji, tad atrast to izdevīgāko sev, kurš neprasa ķīlu, varēs atrast.
Ātrā kredīta izsniedzamās summas ir dažādas, no 100 līdz pat 2000 latiem, bet iespējamā aizņēmuma summa atkarīga no daudziem faktoriem, piemēram, pie kura aizdevēja iesniedziet ātrā kredīta pieteikumu, kura ir aizņēmuma reize. Jo, ja aizņematies pirmo reizi, vairums aizdevēju piedāvā aizņemties tikai līdz 200 latiem kredītu un tikai ar katru nākamo reizi pieaugs maksimālā aizņēmuma summa, taču ir arī citi, kuri piedāvā aizņemties uzreiz summu līdz 2000 latiem, nepieprasot ķīlu.

Tā, ka jāatkārtojas, bet tiešām ir rūpīgi jāsalīdzina dažādi ātrā kredīta aizdevēji.
Ātrais kredīts bez ķīlas ir ērts ar to, ka to var pieteikt, mājās esot. Tomēr tas ir interesanti, jo aizdevums ir darījums ar naudu, jo to varat pieteikt kaut vai pidžamā, sēžot pie sava datora mājās no rīta. Tas patiesībā ir forši, ka tiek izmantotas interneta priekšrocības arī šajā nozarē, jo ātrais kredīts bez ķīlas visnotaļ ir viena no lietām, kura, ja vajag, var ietaupīt Jūsu laiku, jo nav nepieciešamība speciāli kaut kur braukt, lai pieteiktu ātro kredītu. Viss izdarāms mierīgi mājās, var vēl 10 reižu apdomāt, vai tiešām šobrīd vajag aizņemties ātro kredītu. Var bez steigas izdomāt precīzi kādu summu vajag aizņemties, jo zināt, ka aiz Jums rindā negaida vēl citi cilvēki, kuri var ar savu nervozo uzvedību, sakarā ar ilgu gaidīšanu, var Jums netīšām sajaukt galvu un varat neapdomīgi mazu vai pārāk lielu summu aizņemties. Protams, ja vien iespēja, aizņemties ātro kredītu bez ķīlas nevajag, taču, ja ir pamatota vajadzība, tad katra ziņā ir izvēle un, ja aizņemties tomēr vajag, tad atliek novēlēt, lai viegli var atmaksāt ātro kredītu! Savlaicīgi atmaksāt ātro kredītu tiešām ir ļoti svarīgi un tādēļ vajag rūpīgi izvēlēties aizņēmuma summu un atmaksas termiņu, lai ātrais kredīts bez ķīlas nes prieku, nevis sarūgtinājumu. Aizņemties ātro kredītu, neko neieķīlājot, ir ļoti laba iespēja, ja vajadzīga papildus nauda. Atgādināsim vēlreiz – aizņemies atbildīgi! Avots: https://starcred.ee/

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.
Please follow and like us:

Leave Comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *